Üçüncü Göz

Üçüncü Göz

ÜRÜN BİLGİLERİ
  • Yazar: T.LobsangRampa
  • Sayfa Sayısı: 248
  • Fiyat: 14.25 TL(%25 İndirimli)

19.00 TL 14.25 TL
 

%25 indirim
İşlem yapılırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hata detayı:×
ARKA KAPAK YAZISI

ÜÇÜNCÜ GÖZ, Tibet'li doktor-lama ve gizemci Lobsang Rampa'nın olağanüstü, inanılmaz görünen, ama o ölçüde de insanın özünü ve gerçeğini sergileyen yaşam öyküsüdür. Rampa, ülkemizde yeterince tanınmamasına karşın, dünyaca ünlü bir yazar. İlk kitabı olan ÜÇÜNCÜ GÖZ'ü izleyen öteki eserleri de istisnasız, " En Çok Satan Kitaplar" listesine girmişlerdir.

Lobsang Rampa bu ilk kitabında, akıllara durgunluk verecek şekilde yetiştirilmesini, hepimizde kapalı halde bulunan Üçüncü Göz'ünün nasıl açıldığını anlatmaktadır. Bu Üçüncü Göz'le insanların bedenlerinden yayılan ışınların nasıl göründüğünü; düşünce ve kişiliklerinin bu ışınlarla nasıl ortaya çıkarıldığını da açıklamaktadır yazar.

Tibet'in bilinmeyen, gizemli yaşamının, gelenek ve inançlarının, bu arada dini lider Dalay Lama'nın da anlatıldığı kitabı asıl önemli kılan; insanın gizemi, varoluşun ve hayatın amacı üzerine verdiği çarpıcı bilgilerdir. Evet, düşsel, inanılmaz ölçüde şaşırtıcı görünen, ama o ölçüde de insanın Öz'üne, Asıl Gerçek'e ilişkin bilgilerdir bunlar...