Siz şimdiki anı onurlandırır onurlandırmaz, tüm mutsuzluk ve mücadele ortadan kalkar ve yaşam sevinç ve huzurla akmaya başlar.
Şimdiki-anın farkındalığıyla davrandığınızda, yaptığınız her şey -en basit eylem bile- bir nitelik, özen ve sevgi duygusuyla dolu hale gelir.

Eckhart Tolle - Şimdinin Gücü
ALINTININ YER ALDIĞI KİTABI İNCELE
Yaşamın yasasını bir kez anladık mı herşey bilince bağlı bir düzende gelişir ve iyiliğimiz için başkalarıyla yarışmak zorunda kalmayız. İyiliğimiz başkalarına bağlı değildir. Yasayı kullanmamıza bağlıdır.

Jack Ensign Addington - 100% Düşünce Gücü
ALINTININ YER ALDIĞI KİTABI İNCELE
Bu bir bilgidir×
YENİ ÇIKANLAR
Hayatınızın Amacı

Hayatınızın Amacı

Genişletilmiş 25. yıldönümü baskısı
Ünlü yazar ve Yeni Çağ Hareketi’nin öncülerinden Dan Millman, birçok dile çevrilen ve satış rekorları kıran bu olağanüstü eserinde, doğum tarihine göre hayat amacınızı bulmakla ilgili, kadim bilgeliğe dayanan modern bir yöntemi yetkinlikle açıklıyor. Yazar tarafından yıllardır dünyanın dört bir yanından binlerce kişi üzerinde denenmiş ve sınanmış olan bu Hayat-Amacı Sistemi, gücünü, zaman içinde kanıtlanmış doğruluğundan almaktadır. Bu kitap, sunduğu son derece şaşırtıcı ve çok değerli bilgilerle yüz binlerce insanın hayat amacını keşfetmesine, hayatında yepyeni bir anlam, yön ve doyum bulmasına ve yaşamını olumlu yönde değiştirmesine yardımcı olmuştur.
Dan Millman, bu aydınlatıcı eserinde ayrıca, doğum tarihimize göre potansiyelimizi ve kaderimizi, doğal yeteneklerimizi ve sorunlarımızı, hayat yolumuzda karşılaşabileceğimiz fırsatları ve zorlukları, ilişkilerimizin gizli dinamiklerini, sağlık durumumuzu, mesleki ve mali konularımızı, hayat yolumuzu nasıl olumlu ya da olumsuz biçimde ifade edebileceğimizi ve dokuz-yıllık döngülerimizle nasıl uyum içinde yaşayabileceğimizi anlatıyor.
Yazar ayrıca, kaderimizi gerçekleştirmemize yardımcı olacak spiritüel yasaları -her hayat yoluyla ilgili evrensel prensipleri- de açıklıyor. Gerçekten de, sunulan bu sistem ve bilgi, eğer içtenlikle uygulanırsa, kendini-bilme konusunda çok önemli bir atılım yapmamıza ve büyük bir değişim geçirerek hayatımızı yepyeni bir biçimde yönlendirmemize yardımcı olabilir.

“Hayat-Amacı Sistemi çok şaşırtıcı bir öngörü sistemi. O, hayatınızı çözümlemenize yardımcı olacak ve hayat amacınızı gerçekleştirmeniz için size rehberlik edecektir.”
Deepak Chopra
Yazar

Devamını Oku
AKAŞA ONLINE
Ödeme ve Güvenlik
ÖDEME VE GÜVENLİK

Akaşa web sitesinde alışveriş yapmak son derece güvenlidir. Tüm bilgileriniz 256 bit şifreleme sistemi ile korunur. Daha fazla ayrıntı

Teslimat
TESLİMAT

Yurtiçi siparişleriniz en geç 3 gün içinde adresinize ulaştırıyoruz. Daha fazla ayrıntıYenilikleri ve Akaşa Yayınları ile ilgili gelişmeleri takip etmek için e-bültene üye olabilirsiniz!