İçimdeki Yolculuk

İçimdeki Yolculuk

ÜRÜN BİLGİLERİ
  • Yazar: Shirley MacLaine
  • Sayfa Sayısı: 408
  • Fiyat: 27.00 TL(%25 İndirimli)

36.00 TL 27.00 TL
 

%25 indirim
Baskısı Tükendi
İşlem yapılırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Hata detayı:×
ARKA KAPAK YAZISI

Shirley MacLaine ülkemizde yalnızca Oskar ödüllü, ünlü bir Hollywood yıldızı olarak tanınıyor. Oysa, MacLaine bugün tüm dünyada kitapları en çok satan, dışavurumcu bir düşünür, özgün ve etkileyici bir yazar olarak da tanınmakta.

"İÇİMDEKİ YOLCULUK"ta MacLaine, daha önce yazmış olduğu iki en çok satan yapıtını aşarak bizi kendi kişisel yaşamına ve iç dünyasına götüren güçlü, şaşırtıcı, hatta çarpıcı bir yolculuğu anlatıyor. Önemli bir politikacıyla yaşadığı yoğun ve gizli bir aşk ilişkisi, bu ünlü sanatçının kendini keşfetme arayışını başlatıyor. MacLaine'in ruhsal serüveninin yazılı bir açıklaması olan bu kitapta onunla birlikte Stockholm'den Hong Kong'a, Hawaii'den Peru'nun sonsuz dağlarına soluk soluğa koşarken bir yandan da "geçmiş yaşamlarının", ruhsal rehberlerin ve ruhun ölümsüzlüğünün yer aldığı psişik fenomenlerin, UFO'larıyla dünyamızı ziyaret eden ve olağanüstü bilgiler getiren dünya-dışı varlıkların gizemli ve şaşırtıcı dünyasını da tanıyoruz.

Bu cesur,araştırıcı ve derin sentezlere ulaşmayı başaran kadın, sonunda varlığının gerçek kökenini keşfediyor. Ve, hayatın, mutlaka bilmemiz gereken sonsuz olasılıklarını... Evet, MacLaine'in yürekliliği ve içtenliği sır dolu dünyaların kapılarını aralıyor, varoluşun gizemini aydınlatan yeni açıklamalar ve giderek yeni arayışlar getiriyor. "İÇİMDEKİ YOLCULUK", mutlaka okunması gereken sarsıcı, çarpıcı, vazgeçilmez bir kitap!